
Шурупокрут мережевий Procraft PB800
855 ₴
- Готово до відправки
- Код: PB800
- +380 (96) 517-53-97Менеджер
Мережевий шурупокрут Procraft PB800 з металевим патроном вирізняється підвищеною потужністю. Він чудово підходить для виконання будівельно-монтажних або ремонтних робіт у промислових або побутових цілях. З ним набагато легше вкручувати шурупи та гвинти, ніж із застосуванням ручної викрутки — жодних мозолів і зісковзування. Переваги та характеристики моделі Шурупокрут витримує інтенсивну експлуатацію й керується з різними матеріалами (дерево, пластик, метал та ін.).
Модель PB800 можна віднести до професійного інструмента, попри доступну ціну.
Характеристики:
Напруга: 220 В;
Діаметр патрона: 0,8-10 мм;
Крутний момент: 22 H*m;
Ступеней затягування: 15;
Обертання за хвилину: 800;
Тип патрона: швидкозатискний.
Ручка має антиковзне покриття, корпус легкий — такий інструмент зручно використовувати.
За дотримання інструкції використання шурупокрут слугуватиме безперебійно кілька років.
Гарантії Компанія Procraft надає 3 роки гарантії на виріб, офіційний гарантійний талон входить до обов'язкової комплектації.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Procraft |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 15 |
| Максимальний крутний момент | 22 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 800 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 800 Вт |
| Рівень звукового тиску | LpA = 82.99 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Число оборотів холостого ходу | 0-800 об/хв |
| Вага | 1,4 кг |
| Рівень звукової потужності | LwA = 93,99 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Щітки | 1 комплект |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Рівень вібрації м / с2 | 2.162 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Клас захисту | II |
| Частота тока | 50 Гц |
| Напруга | 220 В |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Категорія захисту | IP20 |
- Ціна: 855 ₴




