Шурупокрут Procraft Industrial PA12DFR — інструмент із високою надійністю, який призначений для вкручування або викручування кріпильних елементів, як-от дюбеля, саморізи та гвинти. Можна використовувати його для свердління отворів. Переваги використання Дверцятвольтовий акумулятор являє собою недорогий і зручний варіант інструменту, за допомогою якого можна проводити побутовий ремонт середньої складності, якщо поблизу немає джерел живлення. Модель обладнана патроном швидкозатискного типу, який забезпечує максимум зручність під час заміни біт і свердел. Разом з акумулятором вага приладу становить 2 кг, можна утримувати його під час роботи однією рукою. 19 ступенів крутного моменту забезпечують можливість вибору оптимального робочого режиму. Пристрій доповнений ударостійким корпусом, який дає змогу продовжити термін роботи інструмента навіть за складних умов роботи. В інструменті є вбудована підсвітка, яка забезпечує зручність роботи за слабкого освітлення. До комплекту входять два літієво-іонних акумулятори. Бувши повністю зарядженими, вони забезпечують до 3 годин безперервної роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | 2 шт. |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Ємність батареї | 2 Аг |
| Зарядний пристрій | 1 шт. |
| Клас захисту | III |
| Максимальний крутний момент | 22 Нм |
| Напруга зарядного пристрою | 220 В |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 1 ступінь 0-350 об/хв, 2 ступінь 0-1200 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 935 ₴










