Дриль Procraft PS1350 — універсальний інструмент, обладнання та можливості якого дадуть змогу виконувати свердлильні роботи для дерева, цегли, бетону та металу. Спеціальна система затиску та сталевий патрон забезпечують надійну фіксацію свердла, а головне — ваші комфорт і впевненість у роботі! Вдале поєднання розмірів і потужності Модель підтримує широкі діапазони регулювання обертів: від мінімальних до 2800 об/хв. Потужність електродрилі становить 1050 Вт, а можливість вмикання ударної дії поряд зі свердлінням забезпечить ефективність робіт з особливо міцними матеріалами, а також 3 підшипники на якір забезпечать тривалий термін експлуатації інструмента. Додатковою перевагою Procraft PS1350 є підтримка широкого діапазону діаметрів свердла: до 13 мм для робіт із металу; до 25 мм для робіт із деревиною. Безпечну тривалу роботу забезпечить продуманий механізм захисту від пилу, який мінімізує забруднення обмотки якоря. Водночас сталевий корпус редуктора ефективно відводить надлишкове тепло, подовжуючи у такий спосіб термін експлуатації інструмента. Електродриль підтримує функцію реверсу. Надійний інструмент — запорука впевненої роботи! Висока якість збирання доповнює ергономічний корпус, що забезпечує зручне захоплення. Procraft PS1350 вдало поєднує в собі компактність і продуктивність!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління: дерево / бетон / метал | 25 / — / 10 |
| Клас захисту | II |
| Ключ для патрона | Є |
| Потужність | 1050 Вт |
| Напрямна | Є |
| Напруга | 220 В |
| Рівень вібрації м / с2 | 4,84 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 101 дБ (А), К = ± 5 дБ (А) |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Рівень звукового тиску | LpA = 90 дБ (А), К = ± 5 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 0-2950 об/хв |
| Щітки | 1 комплект |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 455 ₴










