Лобзик PROCRAFT ST1000 може використовуватися для розпилювання алюмінію, металу, деревини або пластику. Потужність електродвигуна становить 1000 Вт, якої цілком достатньо для забезпечення стабільності роботи апарата у всіх режимах. Корпус виготовляється з міцного пластику, здатного витримувати високі експлуатаційні навантаження навіть під час розпилювання найміцнішого матеріалу. Є три режими коливального ходу, які можна налаштувати вручну. Фіксація полотна здійснюється за допомогою спеціального швидкозатискного патрона. Це забезпечує надійність кріплення витратників і можливість їхньої швидкої заміни за потреби. У апарата також є невелика похила плита, що дає змогу рухатися в діапазоні 45 градусів. Це зручно для точкового підстроювання під потреби користувача. Комплектація До комплекту пристрою входить: шестигранник, який слугує для регулювання підошви; пилки, призначені для різних матеріалів; посібник з використання; конектор для під'єднання до витяжки (пилосос); посібник користувача; гарантійний талон.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 2,2 Кг |
| Потужність | 1000 Вт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Напруга | 220 В |
| Наявність лазера | Немає |
| Перехідник під пилосос | Є |
| Пилки | 3 шт. |
| Регулювання оборотів | Є |
| Ріжуча здатність | 80 мм |
| Кут різання | 0-45° |
| Упорна лінійка | Є |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 0-3000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 270 ₴








