Дриль Procraft PS1650 — потужний електроінструмент, призначений для свердління отворів у дереві, бетоні, металі, штучному та натуральному камені. Легка, багатофункціональна та проста у використанні модель посяде гідне місце в базовому наборі ручного інструменту. Переваги дриля Procraft PS1650 Робить акуратні отвори однакової глибини завдяки обмежувачу. Плавна зміна швидкості обертання регулюванням натискання кнопки старту. Наявність функції реверсу розширює можливості дриля, даючи змогу отримувати саморізи та застряглі свердла. Потужності досить для замішування будівельних розчинів під час встановлення спеціальної насадки-міксера. Зона корпусу над редуктором виготовлена з легкого сплаву металу для швидкого охолодження деталі. Додаткова ручка обладнана поворотним механізмом для акуратної роботи в різних положеннях. Надійний дриль за вигідною ціною Завдяки низькій вартості й оптимальному набору базових і додаткових опцій, дриль Procraft PS1650 стане вдалим придбанням як для професійного використання, так і для побутових потреб. Сфери застосування дриля — демонтажні, будівельні, ремонтні роботи широкого профілю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 980 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 0-1200 об/хв |
| Вага | 3,2 Кг |
| Ключ для патрона | Є |
| Щітки | 1 комплект |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Напрямна | Є |
| Частота тока | 50 Гц |
| Напруга | 220 В |
| Діаметр свердління: дерево / бетон / метал | 30/-/16 мм |
| Діаметр патрона | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 920 ₴







