Пускозарядний пристрій Proсraft JS10 — це ідеальний апарат для автолюбів, за допомогою якого можна легко запустити двигун, якщо стався раптовий запуск акумулятора авто. Водночас запустити можна за будь-яких умов: у спеку, під час дощу, під час морозу, у місті або за містом. Пускозарядний пристрій Proсraft JS10, ціна якого приємно здивує вас, допоможе вам залишатися спокійними в будь-якій ситуації, пов'язаній із зупинкою акумулятора. Вам більше не потрібно буде просити допомоги в автомобілістів, що проїжджають повз: тепер запустити 12В олив'яно-кислотний повністю розряджений акумулятор ви можете самостійно. Треба також зазначити, що цей апарат здатний зарядити техніку: ноутбук, телефон, планшет і являє собою універсальний Power Bank. Якщо говорити про характеристики товару, то вони такі: пускова напруга: 200 А; пікова напруга: 400 А; максимальний об'єм двигуна, який необхідно запустити: 4,0 л; напруга: 12 В; вага: 375 г. Чому варто купити пуско-зарядний пристрій Proсraft JS10 в інтернет-магазині Proсraft? Пускозарядний пристрій Proсraft JS10 купити ви можете на нашому сайті всього за кілька кліків. З огляду на наш інтернет-магазин, ви отримуєте такі переваги: великий асортимент товарів у наявності та швидке їх надсилання до будь-якого міста України. Залишилися питання? Телефонуйте, ми з радістю допоможемо вам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Тип | Пуско-зарядний |
| Користувацькі характеристики | |
| Пусковий струм | 200 А |
| Вага | 375 г |
| Напруга заряджання | 12 В <unk> 1 A |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Зарядний пристрій | 1 шт. |
| Клас захисту | II |
| Напруга | 12 В |
| Ємність батареї | 2500 мАч * 4 |
| Рівень захисту | 3 |
| Температура експлуатації | - 20 ~ 60 °C |
| Піковий струм | 400 А |
| Вихідний струм | 5 В/2 А; 12 В/3 А; 16 В/3 А; 19 В/3 А; |
| Клеми | Є |
| Зарядні дроти | 1 шт |
| Максимальний об'єм двигуна, що запускається | 4,0 л |
| Адаптер для прикурювача | 1 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 130 ₴








