
Перфоратор Procraft BH1400
2 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: BH1400
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перфоратор Procraft BH1400 є надійним і потужним інструментом, за допомогою якого легко висвердлюють отвори, розколюють бетон та інші матеріали. Широко застосовується для демонтажу будівельних конструкцій. Як працює пристрій Перфоратор може виконувати роботу в трьох різних режимах: Свердління. Удар. Свердління з ударом. Щоб увімкнути потрібний режим, необхідно повернути важіль вибору в потрібне положення. Завдяки додатковій ручці перед інструмент буде лежати в руках зручно та надійно. Гумові накладки на колодці оберігають від ковзання в долоні. Особливості пристрою Завдяки спеціальному обмежувачу глибини свердління можна отримати рівні гарні отвори. Є реверс, що дає змогу за потреби змінювати напрямок обертання. Передбачений фіксатор стартової кнопки. Для виготовлення корпусу інструмента використаний високоміцний пластик, що допомагає захищати механізм від впливу пилу, вологи та забруднень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Бур | 3 шт. |
| Вага | 3 кг |
| Діаметр свердління: дерево / бетон / метал | 30/26/13 мм |
| Зубило | Є |
| Потужність | 790 Вт |
| Напрямна | Є |
| Напруга | 220 В |
| Піка | Є |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 0-900 об/хв |
| Число ударів | 0-3900 уд/хв |
| Енергія удапу | 3 Дж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 ₴









