Плоскошліфувальна машина Procraft industrial PV650 призначена для виконання шліфування, полірування поверхонь із різних матеріалів. Завдяки ретельно продуманій конструкції забезпечує швидке та якісне виконання робіт. Сфера застосування Машинка плоскошліфувальна застосовується для проведення шліфування деталей із таких матеріалів, як пластик, дерево, метал, підходить і для інших матеріалів. Завдяки невисокому рівню шуму під час роботи можна використовувати прилад в умовах приватних майстерень. Доповнення особливим контейнером для збирання пилу допоможе зберегти в чистоті робоче місце. Переваги використання приладу Плюси застосування пристрою можна перерахувати такі: Висока потужність. Регулятор швидкості з максимальною кількістю коливань 12000/хв. Число обертів можна змінити в будь-який час, для чого регулятор винесений на поверхню корпусу інструмента. Передбачене швидке затискне кріплення аркуша. Ретельне продумування конструкції дає змогу використовувати плоскошліфувальну машину для виконання великих обсягів робіт. Розмір поверхні зручний для виконання робіт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Бак | для збору пилу |
| Вага | 2,3 Кг |
| Кріплення шліфлиста | Мультизажим |
| Потужність | 650 Вт |
| Наждачний папір | 1 шт |
| Напруга | 220 В |
| Розмір шліфувальної платформи | 230х115 мм |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 6000-12000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴








