Ексцентрик Procraft EX850E є надійною в роботі високопродуктивною машинкою. Використовується для шліфування поверхонь. Особливості конструкції У цього інструмента робочий вузол являє собою круглу підошву. На ній за допомогою липучки відбувається закріплення шліфувального кола. Шліфування й полірування виконуються за допомогою різних видів рухів підошви: Обертання за орбітою. Обертання навколо своєї осі. На підошві та шліфувальному кругі є спеціальні отвори. З їх допомогою пил із робочої зони відводиться в пилосос або пилозбірник. Особливості використання приладу Основне призначення пристрою в шліфуванні та поліруванні. Ексцентрикова шліфмашина Procraft EX850E обладнана бічною ручкою, фіксуваною ступенево та спеціальним знімним колом, що є обмежувачем глибини шліфування. Передбачена додаткова система гасіння вібрації. Є зручна ручка з прогумованими вставками. Можливо забезпечити плавне регулювання обертів. Конструкція дає змогу оперативно змінювати диски за потреби, що спрощує проведення робіт і підвищує продуктивність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 1.8 кг |
| Кріплення шліфлиста | на липучці |
| Потужність | 450 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Пилозбірник | Мішок |
| Розмір диска | 125 мм |
| Хід ексцентрика | 2,5 мм |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 7000-14000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 485 ₴









