Плоскошліфувальна машина Procraft PV220 — це високоякісний електричний апарат, який застосовується для шліфування та вирівнювання найрізноманітніших поверхонь. Завдяки тому, що пристрій створює дуже сильний вібраційний вплив, що передається на зону роботи, здійснюється рівномірне та дуже швидке шліфування поверхні. Варто зазначити, що в цьому апараті вібрація, так чи інакше переходить на ручку, мінімізована, а сама машина має спеціальне покриття, що дає змогу надійно тримати пристрій у руці без його зісковзування. Особливості моделі Procraft PV220 і як її використовувати? Плоскошліфувальний пристрій має оберти, які за хвилину можуть досягати 12000 і які плавно можна знижувати до показника 6000. Інструмент має електродвигун потужністю 220 Вт. Для пилу, що розміщується під час шліфування, є спеціальна касета, розташована в задній частині апарата. Плоскошліфувальна машина Procraft PV220, ціна на яку в нас кілька менше, ніж в інших інтернет-магазинів з інструментами, може застосовуватися в таких випадках: для того, щоб фінішувати шліфування вагонки з дерева, підлогового покриття з масиву та паркету; щоб усунути лакофарбовий шар для його заміни на новий; для очищення стін у приміщенні від старих шпалер; для того, щоб швидко позбутися корозії на обраних деталях із металу. Також апарат може бути використаний для очищення водопровідних комунікацій від іржі та для багато іншого. Якщо у вас виникли питання, як використовувати машину, ви можете зателефонувати в наш інтернет-магазин. Ми з радістю розповімо на них. Також абсолютно до кожного інструмента йде гарантія та правила використання, тому ви можете бути впевнені, що зможете легко розібратися з усіма нюансами вмикання та застосування апарата. Чому вам потрібно звернути свою увагу на плоскошліфувальну машину Procraft PV220 в інтернет-магазині Procraft? Плоскошліфувальну машину Procraft PV220 купити в нашому магазині техніки ви можете всього за кілька хвилин і кілька клацань. Просто додайте свій товар у кошик і внесіть необхідні дані для оформлення замовлення згідно з інструкцією. Приємні покупки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Бак | для збирання пилу |
| Вага | 1,7 кг |
| Клас захисту | IP20 |
| Кріплення шліфлиста | Мультизажим |
| Потужність | 220 Вт |
| Наждачний папір | 1 шт |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Розмір шліфувальної платформи | 187х90 мм |
| Рівень вібрації м / с2 | ah = 7.104 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 86.2 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень захисту | II |
| Рівень звукового тиску | LpA = 75.2 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 6000 - 12000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 365 ₴










