Властивості
Потужність 230 Вт
Вага 3 кг
Номінальна напруга 20 В
Тип двигуна Безщітковий
Вакуум 16 ±1 кПа
Рівень звукового тиску LpA = 70 дБ(А), К = ±3 дБ(А)
Рівень звукової потужності LpA = 70 дБ(А), К = ±3 дБ(А)
Рівень вібрації м/с2 3 м/с2, К = ±1,5 м/с2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | немає |
| Вакуум | 16 ±1 кПа |
| Вага | 3 кг |
| Зарядний пристрій | немає |
| Потужність | 230 Вт |
| Наявність підсвічування | Є |
| Насадка | 2 шт |
| Номінальна напруга | 20 В |
| Режим роботи | 2 шт |
| Рівень вібрації м / с2 | 3 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LpA = 70 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Рівень звукового тиску | LpA = 70 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 305 ₴










