Зарядний пристрій Procraft Charger 20/2 призначений для заряджання відразу двох акумуляторних інструментів Procraft
Довжина мережевого кабелю: 1.4 м
Напруга: 220 В
Частота тока: 50 Гц
Вага: 0,506 кг
Напруга підзаряджання: 20 В
Тип акумуляторів: Li-ion
Переріз дроту: 2 х 0.5 мм2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 0,505 кг |
| Довжина мережевого кабелю | 1,4 м |
| Зарядний пристрій | 1 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Напруга заряджання | 20 В |
| Переріз дроту | 2 х 0.5 мм2 |
| Тип акумуляторів | Li-ion |
| Паковання | Є |
| Частота тока | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 960 ₴



