Газонокосарка бензинова Procraft PLM505E — це справжній помічник, якщо поблизу вашого будинку є зона з газоном або декоративною зеленою галявиною.Газонокосарка допоможе вам акуратно підстригти траву без смуг на поверхні газону, сильних лісин і інших дефектів естетичного характеру. Цей пристрій укомплектований продуктивним і досить потужним бензиновим двигуном, що економно споживає паливо. У обладнанні апарата також є електричний стартер, який дає змогу запускати пристрій у будь-яких погодних умовах. Чому варто купити газонокосарку бензинову Procraft PLM505E? Вам треба зупинити свій вибір на цьому приладі, тому що він має оптимальну ширину захоплення трави; має сім різних варіантів регулювання висоти скошування; обладнаний вбудованою функцією мульчування; має чудові показники маневровості через немає в ній мережевого кабелю. Ціна газонокосарки бензинової Procraft PLM505E оптимальна та припаде до душі всім, хто цінує високу якість за вигідною вартістю. Якщо у вас залишилися питання з газонокосарки, телефонуйте за зазначеними на сайті телефонами, ми з радістю на них відповідаємо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | 1 шт. |
| Висота скошування | 7 рівнів: від 25мм до 70мм |
| Гарантований рівень звукової потужності | 98 дБ(А) |
| Зарядний пристрій | Є |
| Кришка для бічного віскіду | 1 шт |
| Максимальне значення вібрацій | 6.160 m/s2 (К = 1.5 m/s2) |
| Потужність | 3.3 кВт |
| Ніж | 2 шт. |
| Обсяг травозбірника | 60 л |
| Об'єм двигуна | 173 см3 |
| Рівень звукової потужності | 95.6 дБ(А); К = 0.44 дБ(А) |
| Рівень звукового тиску | 81.4 дБ(А); К = 2.5 дБ(А) |
| Число оборотів холостого ходу | 3000 об/хв |
| Ширина скошування області | 501 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 745 ₴










