Електричний тельфер Procraft TP250 — це обладнання для підіймання та пересування вантажів у горизонтальній площині. Ця модель дає змогу переміщати предмети масою до 250 кг. Конструкція підіймача містить такі елементи: редуктор; електричний двигун; сталевий трос; підвіска-гак; гальмівний пристрій для канатного барабана; пульт керування. Потужність двигуна тельфера становить 510 Вт. Він може підняти вантаж на висоту до 18 м. Водночас пристрій вирізняється компактністю і важить приблизно 12 кг. Підіймач керується дистанційно за допомогою пульта. Чорна кнопка на пульті відповідає за пусковий механізм і вибір напрямку руху. Кнопка червоного кольору блокує роботу у разі випадкового увімкнення тельфера. У комплекті є й додаткові кріпильні елементи: скоби, гайки, гвинти. Їх можна використовувати для кріплення підіймача до металевих опор або труб. Procraft ТР250 має високу потужність, дає змогу безпечно переміщати важкі вантажі на будівельних об'єктах і під час проведення ремонтних робіт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 12 кг |
| Діаметр линви | 6 мм |
| Кріплення | Є |
| Максимальна вантажність | 250 кг |
| Максимальна висота підіймання | 20 м |
| Максимальна швидкість підіймання | 10 м/хв |
| Потужність | 510 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Трос | 20 м. |
| Частота тока | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴




