
Акумуляторна мініболгарка Procraft PGA12
1 920 ₴
- Готово до відправки
- Код: PGA12
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пила акумуляторна ланцюгова Procraft PKA18 (без АКБ і ЗП)
- Можливість використання в закритих приміщеннях — на відміну від бензинових пил, акумуляторний ланцюговий пил можна використовувати під час роботи в закритих приміщеннях, без побоювання отримати отруєння вихлопними газами;
- Літій-іонний (Li-ion) акумулятор з інтелектуальною системою захисту й індикацією заряду;
- Низький саморозряд — навіть тривалий час без використання літій-іонного акумулятора здатний впевнено тримати заряд, сприяючи саморозряджанню до мінімального показника;
- Немає «ефекту пам'яті»:
- — «Ефект пам'яті» — зменшення ємності акумулятора через порушення рекомендованого режиму його заряджання, зокрема під час систематичного підзаряджання користувачем не повністю розрядженого акумулятора;
- Інтелектуальна система захисту — запобігає перерозряджанню та перегріванню батареї під час активного використання інструмента;
- Індикація заряду — можливість у процесі використання відстежувати рівень заряду акумулятора;
- Гвинтовий механізм натягу ланцюга — надійність і простота використання;
- Корпус із високоякісного ударостійкого пластику забезпечує надійність і довговічність.
- Захист від ненавмисного запуску — вимикає випадковий запуск інструмента.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2 Аг |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | 1 шт. |
| Вага | 0,735 г |
| Диск | 1 шт |
| Додаткова рукоять | Немає |
| Діаметр пильного диска | 76 мм |
| Зарядний пристрій | 1 шт. |
| Захисний кожух | Є |
| Клас захисту | II |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Напруга зарядного пристрою | 220 В |
| Плавний пуск | Є |
| Посадковий діаметр | 10 мм |
| Рівень звукової потужності | LwA =86 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Паковання | Є |
| Рівень захисту | IPXO |
| Рівень звукового тиску | LpA = 75 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Частота зарядного пристрою | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 20,000 об/хв |
| Шестигранник | 1 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 920 ₴






