Електрична стругачка ProCraft EM100 — обладнання, призначене для професійного заточування ножів та інших різальних поверхонь із металу. Може використовуватися для побутових цілей. Особливості обладнання Точило дає змогу домогтися ідеального стану різальної поверхні кухонних, мисливських і спортивних ножів, що мають леза зі сталі та кераміки. Переваги інструмента: Підтримка лез в оптимальному положенні в спеціальних напрямних пазах. Швидкий і простий процес оброблення. Сучасний дизайн. Стругачка встановлюється на гладкі рівні поверхні та надійно фіксується за допомогою вакуумних присосів. Характеристики та робота ProCraft EM100 Модель має потужність 45 Вт, корундові точильні диски обертаються зі швидкістю 2800 обертів на хвилину. Виділяється серед аналогів невеликою вагою 1,4 кг і компактними розмірами, що дають змогу встановлювати її в будь-якому зручному місці та забезпечують легкість транспортування. Міцний корпус стійкий до механічних впливів. Точило для ножів працює досить тихо, без стороннього шуму та вібрації.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 1,4 кг |
| Габаритні розміри | 210*130*100 мм |
| Діаметр вала | 4.5 мм |
| Діаметр шліфувального каменю | 47х14.5 мм |
| Потужність | 45 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 2800 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴




