Шабельна пила Procraft PSS 1800 призначена для розпилювання конструкцій із різних матеріалів (пластик, дерево, метал). Особливістю цієї моделі є можливість використання у важкодоступних місцях. Цей інструмент можна використовувати як у побутових, так і виробничих цілях. Пила незамінна під час роботи в саду, на будівельних об'єктах і в майстернях. Основні переваги пили ProCraft PSS-1800 Компактні розміри. Невеликі габарити інструмента дають змогу застосовувати її як напилку, електричну лобзику та циркулярну пилку. Потужний електродвигун. Рух полотна відбувається з частотою до 2700 ходів за хвилину завдяки потужності 1800 Вт. Залежно від структури матеріалу частота ходу може варіюватися. Швидка заміна пилу. Процедура виготовляється легко та не вимагає використання додаткових пристосувань завдяки наявності швидкозатискного тримача. Зручне розташування регулятора швидкісного режиму. Цей елемент розміщений на ручці пили, що дає змогу швидко змінювати швидкість руху полотна. Ефективне охолодження. Пила не перегрівається завдяки повітряному охолодженню. Блокування від небажаного вимкнення. Ця функція забезпечується конструкцією інструмента. Тривалий термін експлуатації. Корпус виготовлений із металу, тому інструмент має високу міцність і не схильний до пошкоджень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 3,0 Кг |
| Довжина ходу пилки | 30 мм |
| Потужність | 750 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Пилки | 2 шт. (Метал + дерево) |
| Ріжуча здатність | дерево/пластик/сталь 115/90/8 мм |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 0-2700 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 995 ₴







