Дриль Procraft PS1150P (1200 об./хв) безударно зарекомендувала себе як незамінний помічник під час свердління різних матеріалів. Замінюючи робочий елемент, можна неабияк розширити сферу застосування інструмента. Особливості використання Безударний дриль можна успішно застосовувати під час роботи з такими матеріалами: метал; цегла; пластмаса; Деревина. Під час свердління різних матеріалів можна регулювати швидкість обертання шпинделя для полегшення роботи пристрою. Настроювання можна виконати, використовуючи спеціальний колесоподібний елемент, розташований на кнопці пуску. Зручність використання дриля Дриль Procraft PS1150P бездоганна під час тривалої роботи не перегріватиметься завдяки ергономічному будові корпусу. Передбачені спеціальні повітряні канали для вентиляції. Потужний електродвигун приладу дає змогу розвинути швидкість обертання до 1200 обертів на хвилину. Використання відповідно до інструкції допомагає збільшити час безперебійної роботи. Під час вироблення електродриль використані якісні комплектуючі, які забезпечать можливість тривалої експлуатації без потреби ремонту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 2,3 Кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління: дерево / бетон / метал | 20/-/13 мм |
| Ключ для патрона | Є |
| Потужність | 1150 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 0-1200 об/хв |
| Щітки | 1 комплект |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 380 ₴







