Топ

Кутова шліфмашина Forte AG 11-125 VL
1 514 ₴
- Готово до відправки
- Код: 123609
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кутова шліфмашина Forte AG 11-125 VL - універсальний інструмент, який впорається з побутовими та професійними завданнями. Ця модель стане найкращим вибором для різання габаритного металу завтовшки стінки до 3 мм. Завдяки подовженій формі корпусу, високій потужності та посиленому захисту від пилу та бруду.
Переваги:
- Броньований ротор.
- Якісна фіксація обмотування стартера.
- Двопозиційна бічна ручка для чудового контролю, комфорту й універсальності.
- Потужний двигун (1100 Вт).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.6 кг |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 514 ₴
