Топ

Кутова шліфмашина Forte AG 10-125V
1 407 ₴
- Готово до відправки
- Код: 87530
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кутова шліфмашина Forte AG 10-125V — універсальний і простий побутовий інструмент для всіх різновидів домашніх робіт. Чудово обробляє різні поверхні, шліфує та ріже вироби з дерева, каменю, бетону або металу. Зручний в експлуатації як для лівші, так і для правші.
Модель має потужний двигун продуктивністю 1000 Вт, що дає змогу розвивати швидкість холостого ходу до 12000 об/хв. В інструменті передбачені додаткові вентиляційні отвори для найбільш нагріваних зон, високої стійкості до навантажень і збільшення терміну експлуатації.
Компактні габарити та невелика вага сприяють тривалому використанню інструмента в будь-яких умовах. Додатковий набір кутових щіток збільшить термін експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.8 кг |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 407 ₴
