Бетонозмішувач Forte — це професійний інструмент для приготування бетонних сумішей і будівельних розчинів. Оптимальна потужність двигуна 800 Вт під місткість бака 180 л. Вам не доведеться довго чекати, адже машина швидко готує суміш. Невеликі розміри не принесуть клопоту з вибором місця зберігання. Сталева конструкція рами забезпечить довгий термін експлуатації. Ця модель має транспортувальні колеса, що робить її маневровою і зручною в експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм бака бетономішалки | 180 л |
| Об'єм готової суміші | 135 л |
| Принцип дії бетономішалки | Гравітаційний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 51.1 кг |
| Додаткові функції | |
| Можливість транспортування | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Фіксатор положення колесі, що перекидається | Так |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 999 ₴

