Бензинова коса ProCraft Т4350 — потужний інструмент для швидкого очищення саду від бур'янів, трави та чагарників. Також може застосовуватися для обрізання молодих дерев. Характеристики інструмента Модель має двигун підвищеної потужності на 4350 Вт, що забезпечує швидкість обертання 9000 об. за хвилину. Бак розрахований на 1,2 л палива: на такій кількості можна безперервно працювати 2 години. Максимальна ширина косіння — 40 см. Працює агрегат на суміші моторної оливи та бензину. Особливості та переваги Т4350 Бензинова коса містить у комплекті кілька інструментів різного призначення: Котушка для коса невисокої трави. Трипроменевий ніж для рослин і дрібних чагарників діаметром до 3⁄4". Диск із зубцями для обрізання гілок діаметром до 3". Переможений ніж із додатковими трьома різами навколо вала. Модель бензинової коси ProCraft Т4350 зібрана з високоякісних комплектуючих, двигун має підвищений ресурс роботи. Внутрішні компоненти надійно захищені від потрапляння пилу та вологи. Завдяки цим особливостям у разі дотримання правил експлуатації інструмент здатний безперебійно пропрацювати багато років. Серед переваг можна виділити наявність функції легкого запуску, високоефективну систему охолодження, надійні редуктори та високий ступінь безпеки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Ріжучий елемент | Ніж |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Ємність для замішування | 1 шт |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Диск | 2 побідитовими, диск 3Т + котушка |
| Місткість паливного бака | 1,2 л |
| Захисний кожух | 1 шт. |
| Потужність | 4350 Вт |
| Ремінь-рюкзак | 1 шт |
| Робочий об'єм двигуна | 58 СС |
| Сумка з ручним інструментом | Є |
| Тип двигуна | Двотактний |
| Тип запуску | Ручний |
| Тип штанги | Нероз'ємна |
| Число оборотів холостого ходу | 9000 об/хв |
| Ширина скошування області | 415 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 810 ₴










